Polska wersja
 English version
Piątek, 20 kwietnia 2018r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
POLIGRAFIA
KALENDARZE

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy na rok 2008. Oferujemy kalendarze trójdzielne, listkowe, plakatowe oraz książkowe. Nasi przedstawiciele handlowi w razie potrzeby doradzą w wyborze kalendarza, zaproponują indywidualne rozwiązanie wnętrza, okładki lub główki w kalendarzach trójdzielnych. Nasze kalendarze są wysokiej jakości, o ciekawej stylistyce w szerokiej gamie wzorów i modeli. Pełną ofertę jak również kompletną informację uzyskacie Państwo kontaktując się z nami.

Kalendarz trójdzielne drukowane
Jeden z najpopularniejszych formatów kalendarzy. Od lat cieszą się opinią najbardziej funkcjonalnych kalendarzy biurowych. Składa się z trzech odrębnych składek. Kalendarze trójdzielne będą reklamą Państwa firmy 365 dni w roku.


Kalendarze plakatowe drukowane
Wielkoformatowe kalendarze ścienne, są znakomitym nośnikiem nie tylko informacji, ale również skutecznej i atrakcyjnej reklamy. Duży format kalendarza plakatowego sprawia, iż będzie on wraz z Waszą reklamą widoczny przez cały rok.


Kalendarze książkowe drukowane
Popularne kalendarze, które towarzyszą nam codziennie, pomagają w organizacji dnia, przypominają o ważnych spotkaniach i datach. Istnieje możliwość wytłoczenia lub wygrawerowania loga firmy na okładce.


Kalendarze listkowe drukowane
Popularne, praktyczne, przydatne a przede wszystkim tanie. Kalendarzyki listkowe to Wasza reklama przez cały rok w portfelu klienta.


Sklepy partnerskie:
Grawerujemy.eu - Grawerowanie laserem.
KrysztaloweUpominki.pl - Kryształowe prezenty na każdą okazję, z grawerowaną dedykacją i zdjęciem.
UnikalnyPrezent.pl - Grawerowane prezenty na każdą okazję, z dedykacją, ze zdjęciem.
Nasze aukcje na Allegro

Dołącz do nas:
www.laminex.eu | www.sklep.laminex.eu | www.unikalnyprezent.pl | www.krysztaloweupominki.pl | www.suchystempel.pl
www.laminex.eu, e-mail: biuro@laminex.eu
ul. Lindleya 14a, tel: 22 622 11 78
ul. Mochnackiego 9/8, tel: 22 823 95 12
Warszawa