Grawerowanie

GRAWEROWANIE laserowe warszawa
znakowanie laserem

O naszej technologii

Przez ponad 30 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami daje niezapomniane efekty.

Cięcie laserowe zapewnia najwyższą prędkość obróbki spośród wszystkich obecnie znanych i dostępnych metod na rynku, przez co uzyskuje się większą produktywność i wydajność w odniesieniu do konwencjonalnych technologii. Do grawerowania wykorzystujemy laser 2D, hybrydowy i fibrowy UV. Nasze technologie należą do najnowocześniejszych, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas usług grawerowania.

Grawerowanie

Zaletą grawerowania laserem jest dokładność wykonania oraz możliwość wykonania nawet skomplikowanych wzorów (np. logo lub całych obrazów), a także brak wpływu na integralność materiału. Dzięki tej technice napisy są wyraźne i czytelne, a dedykacje wykonane na kryształach dają efekt zawieszenia w powietrzu.

Wycinanie

Wycinanie jest techniką stosowaną do wykonywania ozdobnych wzorów m.in. na papierze. Precyzja, z jaką działa laser, ułatwia uzyskanie bardzo dokładnych krawędzi.

Znakowanie

Znakowanie jest procesem podobnym do grawerowania. Również i tu wykorzystujemy laser CO2, który zapewnia precyzję i wysoką jakość wykonania wzorów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat grawerowania

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grawerowaniu i innych naszych technologiach, zapraszamy do zapoznania się z naszą pracą. Dowiedz się, co to jest gawrowanie laserowe. Jak wykonujemy znakowanie oraz wycinanie na różnych materiałach.

Na czym grawerujemy?

Dzięki zaawansowanej technologi możemy grawerować na wielu materiałach. Pobierz pełną listę materiałów, na których grawerujemy. Sprawdź, czy materiał, na którym chcesz wygrawerować swój unikalny tekst lub grafikę, znajduje się na liście.