Oferta dla firm

Realizujemy zamówienia dla małych i dużych firm, agencji reklamowych i instytucji

Mamy doświadczenie w realizacji projektów dla wielu znanych firm. Wyróżnia nas elastyczność  i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Klienci cenią nas za to, że potrafimy sprostać nawet największym wyzwaniom.   

Atrakcyjne gadżety reklamowe są często pożądane w wielu firmach. Ich estetyka lub wyjątkowość projektu może wpływać na wzrost sprzedaży produktu, do którego są dołączane.

Wykonujemy szyldy na których, obok adresu i informacji handlowej, można umieścić logo, bądź znak graficzny. W ofercie mamy także identyfikatory plastikowe, foliowane, z wymienną wkładką. 

Suche stemple (wytłaczane) pozostawiają na papierze trójwymiarowy odcisk matrycy, na której może znaleźć się logo i tekst. 

W naszej ofercie mamy różnego rodzaju pieczątki, z indywidualnie zaprojektowanym stemplem.

Dyplomy są idealną nagrodą, która zadowoli każdego zwycięzcę! Nasze produkty wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz  solidnym wykonaniem.

znakowanie gadżety warszawa
znakowane długopisy
gadżety reklamowe warszawa
znakowane artykuły reklamowe warszawa

Artykuły reklamowe

Upominek zawierający odpowiedni przekaz spełnia swoją funkcje reklamową. Oferujemy znakowanie upominków różnymi technikami na podstawie dostarczonego przez klienta projektu, ale proponujemy również własny skład. Oferujemy duży wybór artykułów reklamowych w rozmaitym asortymencie.

Pieczęć sucha

Odcisk pieczęci może mieć dowolny kształt. Można je używać do papieru o gramaturze od 80 do 400 g/m2. Dzięki wyjmowanej wkładce z matrycą i patrycą, do jednego urządzenia stemplującego można używać kilku stempli. Więcej…

  • Elegancka i oryginalna
  • Podnosi prestiż dokumentu
  • Wyjątkowo trudna do podrobienia
  • Można nią stemplować: oferty, ulotki, dyplomy, dokumenty notarialne i wiele innych
grawerowana tablica warszawa
identyfikatory warszawa

Szyldy, tablice i identyfikatory

Wykonujemy szyldy na których, obok adresu i informacji handlowej, można umieścić logo, bądź znak graficzny. Istnieje możliwość umieszczenia każdej informacji na życzenie klienta.

  • Tabliczki znamionowe
  • Tablice zewnętrzne i wewnętrzne
  • Numerki do szatni
  • Szyldy na różnego rodzaju materiałach
  • Identyfikatory

Wykonujemy każdą ilość identyfikatorów, już od 1 sztuki. Prowadzimy sprzedaż pustych identyfikatorów, etui na identyfikatory (nietypowe rozmiary na zamówienie), łańcuszków, klipsów itp. Posiadamy także holdery do kart plastikowych.

Pieczątka Warszawa

Pieczątki

Proponujemy Państwu zarówno wysokiej jakości automaty samotuszujące, jak i tradycyjne, drewniane stemple z poduszką. Każdy z naszych produktów może być wyposażony w indywidualnie zaprojektowaną gumkę, którą można odciskać pamiątkowe pieczęcie. Więcej…

spersonalizowany dyplom
grawer na dyplomie

Grawerowane dyplomy

Dyplomy są idealną nagrodą, która zadowoli każdego zwycięzcę! Nasze produkty wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz oryginalnym i solidnym wykonaniem. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Na pewno każdy znajdzie coś najbardziej odpowiedniego na daną uroczystość oraz organizowane zawody!

Zapoznaj się naszą kolekcją grawerowanych dyplomów w naszym sklepie upominkowym. Więcej…

Złóż zamówienie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, przejdź do szybkiego zamówienia. Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu realizacji zamówienia.

Nasze projekty