Poznaj nas

Laminex

Odwiedź nas stacjonarnie

Specjalizujemy się m.in. w działalności grawerskiej na wszelkich materiałach oraz stemplarskiej. Zajmujemy się grawerowaniem, znakowaniem, i wycinaniem na materiałach z naszego sklepu oraz materiałach powierzonych przez klientów. Nasze usługi stemplarskie cechuje wysoka jakość i profesjonalne wykonanie. Istotnym elementem w zapewnianiu przez nas wysokiej jakości usług jest posiadanie odpowiedniego zaplecza technicznego w postaci studia grafiki komputerowej oraz pracowni grawerskiej wyposażonej w najnowsze urządzenia grawerujące. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla małych i dużych firm

Grawer Warszawa Lindleya

Znajdź nas

Odwiedź nas na naszych stronach

Prezenty z grawerowaną dedykacją lub zdjęciem – długopisy, pióra, breloki, kryształy, zapalniczki, wazony, figurki. W asortymencie naszego upominkowego sklepu znajdziesz szeroki wybór prezentów na każdą okazję. 

Piękne kryształy z wybraną przez Ciebie dedykacją i zdjęciem Twoim lub ukochanej osoby. To doskonały prezent na szczególną okazję. Mamy  m.in. szeroki wybór podziękowań dla rodziców..

Co i jak grawerujemy? Przekonaj się i zobacz nasze relacje! Zamów grawerowanie na artykule z naszego sklepu. Jeśli posiadasz już materiał do grawerowania. Chętnie wygrawerujemy na nim dowolny tekst. 

Potrzebny Ci grawer na dowolnym materiale. Zależy Ci na jak najszybszym wykonaniu usługi? Koniecznie nas odwiedź, zapewniamy ekspresowe grawerowanie.

Suche stemple pozostawiają na papierze trójwymiarowy odcisk matrycy, na której możne znaleźć się logo i tekst. To doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy. Dzięki stemplom nadasz elegancki i profesjonalny wygląd swoim dokumentom. 

Zadowolenie klientów to nasz sukces, który gwarantuje nam reputacje pewnego i sprawdzonego partnera

W swojej wieloletniej działalności wykorzystujemy  doświadczenie, co w połączeniu z nowoczesną techniką produkcji i sprzedaży pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami w grawerowaniu, wycinaniu oraz znakowani różnych materiałów.

Znane marki

Posiadamy szeroki asortyment produktów do grawerowania. Wśród nich znajdziesz wiele znanych i cenionych światowych marek.

waterman
zippo
victorinox
parker
crystalite
krosno
Grawerowana statuetka